KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702164
nr 1270 2164
Oidentifierad konstnär. Signerad, spårvagn. Olja på duk, 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:02:57
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)